Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych, przejrzystych oraz użytecznych stron i aplikacji internetowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Ofertą i Portfolio. Jeżeli uważasz że jesteśmy w stanie Ci pomóc napisz do nas!

Blog

Demo systemu zarządzania treścią Xelos CMS

Dla osób zainteresowanych naszymi usługami przygotowaliśmy niewielką stronę demonstracyjną, dzięki której możliwe jest zapoznanie się z panelem administracyjnym wykorzystywanym w naszym systemie. Prezentacja kilka podstawowych możliwości niezbędnych do edycji i zarządzania prostą stroną, jest najlepszym sposobem na weryfikacje oczekiwań potencjalnych klientów wobec naszych usług.

Jak otrzymać dostęp do panelu?

Wystarczy skorzystać z jednej z wielu form kontaktu udostępnionych na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt. Wystarczy zapytać o wersje demonstracyjną i podać email, a w krótkim czasie przyślemy na podany adres dane do zalogowania się, oraz adres panelu administracyjnego. Po zalogowaniu zachęcamy do skorzystania z udostępnionych opcji:

  • dodanie i edycja elementów menu
  • dodawanie i edycja artykułów, produktów i kategorii
  • dodawanie zdjęć, zarówno w formie pojedynczych dodatków do artykułów, jak i galerii dodawanej na końcu artykułu,
  • ustawienie tytułów, słów kluczowych i opisów każdej podstrony z osobna
  • modyfikacje podanych wyżej elementów w obu wersjach językowych serwisu

Wszystkie wprowadzone zmiany zostaną po krótkim czasie przywrócone do stanu początkowego, dlatego zachęcamy do eksperymentowania i swobodnego zapisywania swoich modyfikacji.

Co dalej?

Prezentowane demo systemu zarządzania treścią Xelos CMS, służy tylko do przedstawienia najprostszych i najpowszechniejszych funkcji używanych przez naszych klientów. Dzięki szerokiej możliwości modyfikacji, każde nasze wdrożenie dostosowywane jest specjalnie do wymagań i potrzeb osób zainteresowanych naszymi usługami. Jeżeli posiadasz jakieś pytania lub wątpliwości, albo chciałbyś posiadać stronę internetową łatwo i szybko zarządzaną przez nasz CMS zapraszam do kontaktu.

Kategorie