Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych, przejrzystych oraz użytecznych stron i aplikacji internetowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Ofertą i Portfolio. Jeżeli uważasz że jesteśmy w stanie Ci pomóc napisz do nas!

W pigułce

Miesiąc w pigułce - Maj 2009

Tworzenie i projektowanie stron internetowych jest zajęciem, które wymaga ciągłego rozwijania swoich zdolności oraz poszerzanie wiedzy. W branży tej błyskawicznie zmieniają się standardy oraz pojawiają nowe rozwiązania usprawniające naszą prace. Dzięki takim mediom jak RSS'y, Twitter czy polski Blip, możemy wymieniać się wiedzą i przynajmniej częściowo pozostawać na bieżąco w świecie Webdesign'u. Jestem pewny, że większość z Was posiada swoje prywatne zasoby, ulubione strony z których czerpie najświeższe informacje.

Pisząc serie ?Miesiąc w pigułce" mam zamiar podzielić się linkami, które w danym miesiącu uważam za najciekawsze i warte przypomnienia.

Kolekcja linków od izzataziz.com

Na blogu izzataziz.com możemy znaleźć bardzo ciekawą listę artykułów dotyczących poszczególnych etapów projektowania strony. Został on podzielony na kilka części, dzięki czemu osobno zebrane są informacji o tworzeniu nawigacji, osobno stopki czy nagłówków. Oczywiście nie wszystkie linki są nowościami, ale przeglądając zbiór na pewno każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

Czytaj dalej

Kategorie