Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych, przejrzystych oraz użytecznych stron i aplikacji internetowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Ofertą i Portfolio. Jeżeli uważasz że jesteśmy w stanie Ci pomóc napisz do nas!

PHP

PHP w NetBeans 6.7

Wprowadzenie od wersji 6.5 podstawowego wsparcia dla PHP w sponsorowanym przez Sun open-sourcowym IDE NetBeans, stworzyło bardzo ciekawa konkurencje na rynku darmowych środowisk programistycznych. Dynamika wprowadzanych zmian i udogodnień była doceniana nawet przez najtwardszych fanów Eclipsa. Dzięki utworzonemu blogowi poświęconemu tylko i wyłącznie PHP, mogliśmy na bieżącą oglądać, oceniać i wyrażać opinie o najmniejszych nawet zmianach. Postanowiłem ten wpis poświęcić na przedstawienie najciekawszych, moim zdaniem, udogodnień wprowadzonych w wersji 6.7

Podpowiadanie parametrów

Prosta, ale bardzo użyteczna funkcjonalność, dzięki której możemy podglądnąć informacje o parametrach funkcji. Do tej pory można było to osiągnąć tylko podczas podpowiadania nazw funkcji, gdzie mieliśmy do wyboru albo funkcję bez parametrów, albo z wszystkimi. Dodatkowo podpowiadane są wartości domyślne parametrów.

Czytaj dalej

Kategorie