Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych, przejrzystych oraz użytecznych stron i aplikacji internetowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Ofertą i Portfolio. Jeżeli uważasz że jesteśmy w stanie Ci pomóc napisz do nas!

CMS

Demo systemu zarządzania treścią Xelos CMS

Dla osób zainteresowanych naszymi usługami przygotowaliśmy niewielką stronę demonstracyjną, dzięki której możliwe jest zapoznanie się z panelem administracyjnym wykorzystywanym w naszym systemie. Prezentacja kilka podstawowych możliwości niezbędnych do edycji i zarządzania prostą stroną, jest najlepszym sposobem na weryfikacje oczekiwań potencjalnych klientów wobec naszych usług.

Jak otrzymać dostęp do panelu?

Wystarczy skorzystać z jednej z wielu form kontaktu udostępnionych na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt. Wystarczy zapytać o wersje demonstracyjną i podać email, a w krótkim czasie przyślemy na podany adres dane do zalogowania się, oraz adres panelu administracyjnego. Po zalogowaniu zachęcamy do skorzystania z udostępnionych opcji:

Czytaj dalej

System Zarządzania Treścią – Xelos CMS

Obecnie możliwość swobodnej edycji zawartości strony internetowej przestał być luksusem a stał się standardem. Wszystkie nasze rozwiązania zawierają wbudowany system zarządzania treścią napisany od podstaw przy pomocy rozwijanego przez nas Frameworka. W tym artykule chcielibyśmy krótko przybliżyć podstawowe funkcje naszego CMSa. Wraz z rozwojem rynku internetowego wymagania stawiane aplikacjom internetowym znacznie się rozszerzyły, dlatego stosowane przez nas rozwiązania są specjalnie dostosowywane do potrzeb klientów, pozwalając nam na praktycznie nieograniczoną rozbudowę systemu zarządzania treścią - Xelos CMS.

Zarządzanie użytkownikami i grupami

Jedną z podstawowych funkcji każdego systemu CMS jest zarządzanie użytkownikami i przypisywaniem im poziomu dostępu. W naszej aplikacji jest to obsługiwane za pomocą grup użytkowników, których liczba jest ograniczona tylko do potrzeb naszych klientów. Każdej grupie możemy określić stopnie dostępu do poszczególnych modułów aplikacji oraz akcje jakie może w nich wykonać (czytanie, dodawanie/edycja, usuwanie).

Czytaj dalej

Kategorie